uvod o nas servis podmienky cennik kontakt
oprava fotoaparátov

OPRAVA

Diagnostika závady je zdarma, cena opravy je stanovená odhadom pri prevzatí zákazky. Po diagnostike závady bude oznámená zaväzna cena. Oprava bude prevedená až po odsúhlasení ceny opravy.
Čítajte viac

OdoSLANIE

Odoslanie Vášho fotoaparátu je veľmi jednoduché! Najjednoduchším spôsobom je zaslanie cez Slovenskú poštu alebo odovzdať v zmluvných zberniach
(po telefonickom dohovore).
Čítajte viac

TERMÍNY

Doba na opravu je 2 až 3 týždne. Po dohode je možné lehotu na opravu skrátiť. Záručná lehota na prevedenú opravu je
3 mesiace odo dňa prevzatia z opravy alebo doručenia.
Čítajte viac

AdRESA

Ján Matunák
G. Bethlena 35 / 7.p
940 02 Nové Zámky
Telefón:035 6410 607
Mobil:0903 95 55 98
E-Mail: info@matunak.sk

PODMIENKY SERVISU

1.Predpokladaná cena opravy je stanovená odhadom pri prevzatí zákazky. Presná cena opravy vám bude oznámená po rozobraní fotoprístroja a kompletnej analýze chyby. Zákazníci sú vyrozumení o hotovej oprave emailom alebo SMS-kou, alebo telefonicky. Diagnostika je bezplatna. Oprava bude vykonaná až po odsúhlasení ceny opravy zákazníkom. Zhotoviteľ má právo prekročiť takto stanovenú cenu opravy najviac o 20 %.

2. Lehota na opravu je 2 až 3 týždne. Po dohode je možné lehotu na opravu skrátiť. Čistenie čipov vykonávame do 24 hodín

3. Záručná lehota na vykonanú opravu je 3 mesiace odo dňa prevzatia z opravy v súlade s Občianskym zákonníkom.

4. Fotoaparáty je možné odovzdať na opravu osobne, poštou, alebo odovzdať v zberniach (po telefonickom dohovore).

5. Zákazníci, ktorí odovzdajú fotoprístroj na opravu osobne, dostanú SMS správu o termíne prevzatia zákazky.

6. Opravený fotoprístroj je možné vyzdvihnúť si osobne, v zberniach alebo doručiť poštou na dobierku.

7. V prípade nevyzdvihnutia opraveného fotoparátu v lehote 6 mesiacov bude postúpený na komisionálny predaj za účelom nahradenia nákladov spojených s opravou.

Otváracia - kontaktná doba je od 08:00 do 19:00 alebo podľa dohody, podľa vašich požiadaviek.

SERVIS kodak - OPRAVA FOTOAPARÁTOV

Oprava fotoaparátov Kodak

Opravujeme aj veľmi poškodené fotoaparáty zatečené slanou vodou, sladkým nápojom a vytečeným elektrolytom z batérií. Poskytujeme pozáručný servis japonskej značky Kodak.Vykonávame Kodak servis pre digitálne a analógové fotoaparáty. Sme lacnejšou alternatívou oproti autorizovanému servisu Kodak. Vykonávame záchranu dát z poškodených pamäťových kariet.

Servis Kodak

Servisné práce: výmena tesnenia zadných dvierok, oprava elektroniky, výmena batériových krytov, čistenie optiky, výmena LCD displejov, oprava A/D prevodníka, preletovanie studeného spoja, oprava uzávierky, náhrada nedostupnej batérie pri fotoaparátoch fotoaprátoch, oprava statívového závitu, oprava blesku, diagnostika osciloskopom, mechanické opravy, čistíme snímací senzor, zrkadlo a matnicu.

matunak.sk

servis kodak

Značka Kodak predstavila prvý digitány modul pripojený k telu zkadlovky Nikon 1.marca 1994 pod označením Kodak DSC420, v súčanosti patrí k popredným výrobcom digitánych fotoaparátov.